Шкафы купе  ШКАФМАСТЕР

Ласкаво просимо на сайт фірми "ШКАФМАСТЕР".

У нас ви можете замовити шафи купе за індивідуальними розмірами.

Ми є безпосередньо виробником, і не працюємо з дилерами та посередниками, саме це дозволяє нам тримати практично найнижчі ціни, при значно високій якості.

Наша фірма має комп'ютеризованим виробництвом, що дозволяє значно знизити собівартість нашої продукції та значно підвищити її якість.

У нас основну роботу виконує комп'ютер, а йому однаково що робити стандартну або нестандартну шафа. У стандартних шафах ми досягаємо лишебеззалишкове виробництво. Тому при замовленні стандартного шафи Ви можетебез жодних доплат конструювати внутрішні наповнення як на замовлення.

Стандартні шафи тут.

Ми займаємося не лише виготовленням шаф, а й розробкою нових ідей дизайну та створення комп'ютерних програм у цій сфері. Нашими програмістами було написано спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому ми абсолютно позбулися розумової роботи навіть при складні проекти.

 Ми розробили та запатентували скошену шафу!

 Скошена шафа відрізняється від звичайної тим, що вона має зліва і справа різну глибину, а вертикальні перегородки утворюють внутрішні секції різної глибини. Саме це дозволяє значно заощадити житловий простір.

guides